1953-1954
1954-1955
1955-1956
1956-1957
1957-1958
1958-1959
1959-1960
1960-1961
1961-1962
1963-1964
1964-1965
1965-1966
1966-1967
1967-1968
1968-1969
1969-1970
1970-1971
1971-1972
1972-1973
1973-1974
1974-1975
1975-1976
1976-1977
1977-1978
1978-1979
1979-1980
1980-1981
1981-1982
1982-1983
1983-1984
1984-1985
1985-1986
1986-1987
1987-1988
1988-1989
1989-1990
1990-1991
1991-1992
1992-1993
1993-1994
1994-1995
1995-1996
1996-1997
1997-1998
1998-1999
1999-2000
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
1953-1954
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1953-1954 ŻABUSIA Reż. I. Górska G. Zapolska
1953-1954 OKNO W LESIE Reż. Aleksander Maliszewski I. Rachmanow, E.Ryss
1953-1954 SZELMORSTWA SKAPENA Reż. ST. Jaśkiewicz Molier
1953-1954 TAKIE CZASY Reż. I. Górska J. Jurandot
1953-1954 ŚLUBY PANIEŃSKIE Reż. Irena Górska Aleksandra hr. F. Fredro
1954-1955
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1954-1955 PIEJĄ KOGUTY Reż. Anna Gniazdowska J. Bałtuszis
1954-1955 ŻÓŁNIERZ I BOHATER Reż. Przemysław Zieliński George Bernard Shaw
1954-1955 MĄŻ I ZONA Reż. Irena Górska Aleksander hr. Fredro
1954-1955 LEKKOMYŚLNA SIOSTRA Reż. Irena Górska L. Kiliszewski
1955-1956
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1955-1956 MARIUSZ Reż. J. Lubicz- Lisowski Marian Pagnol
1955-1956 KONKURY Reż. J. Lubicz- Lisowski Marian Pagnol
1955-1956 PAN GELDHAB Reż. J. Lubicz- Lisowski Aleksander hr. Fredro
1955-1956 CHORY Z UROJENIA Reż. J. Lubicz- Lisowski Molier
1955-1956 MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ Reż. J. Lubicz- Lisowski Gabriela Zapolska
1955-1956 PRZYJACIELE Reż. J. Lubicz- Lisowski Andrzej Uspienski
1956-1957
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1956-1957 OSOBLIWE ZDARZENIE Reż. B. Radziszwska Carlo Goldoni
1956-1957 SZKARŁATNE RÓŻE Reż. M. Ursyn Benedetti A.
1956-1957 MILCZENIE Reż. B. Radziszwska R.Brandstaetter
1956-1957 ZNAJDA Reż. ST. Wolicki R. Niewiarowicz
1956-1957 DAMA KAMELIOWA Reż. J. Lubicz- Lisowski Aleksander Dumas
1957-1958
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1957-1958 CYD Reż. St. Zbyszewska P. Corneille
1957-1958 FANTAZY Reż. T. Aleksandrowicz J. Słowacki
1957-1958 SPADKOBIERCY Reż. A. Mauersberger E. Zola
1957-1958 I TY POZNASZ MARYLĘ Reż. M. Ursyn J. Dybowski
1957-1958 SKRZAT Reż. B. Radziszewska E. Wilde
1957-1958 BRAT MARNOTRAWNY Reż. Radziszewska O. Wilde
1958-1959
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1958-1959 ŚWIECZNIK Reż. J. Kulmowa A de Musset
1958-1959 MIRANDOLINA Reż. St. Jaszkowski A. Goldoni
1958-1959 PRZEMYSŁAW II Reż. M. Ursyn R. Brandstaetter
1958-1959 SZKLANKA WODY Reż. ST. Wohl E. Scribe
1958-1959 CYRULIK SEWILSKI Reż. J. Kulmowa Beaumarchais
1958-1959 MILION Reż. T. Aleksandrowski J. Jesionowski
1958-1959 WIECZÓR TRZECH KRÓL Reż. T. Aleksandrowicz W. Szekspir
1958-1959 ŚPIĄCA KRÓLEWNA Reż. ST. Jaszkowski ST. Płonka – Fiszer
1958-1959 ZAKLINACZ DESZCZ Reż. W. Nadzin R. N. Nash
1959-1960
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1959-1960 KOBIETA W TRUDNEJ SYTUACJI Reż. ST. Jaszkowski M. Domański
1959-1960 LADACZNICA Z ZASADAMI Reż. J. Bratkowski J.P.Sarte
1959-1960 OŻENEK Reż. Z. Chmielewski M. Gogol
1959-1960 PAN INSPEKTOR PRZESZEDŁ Rez. J. Biczycki J.B.Priestley
1959-1960 BALLADYNA Reż. Z. Wierchowicz J. Słowacki
1959-1960 DRUGA PUŁAPKA MIŁOŚCI Reż. B. Bormann P. de Marivaux
1959-1960 JAK WAM SIĘ PODOBA Reż. J. Kulmowa W. Szekspir
1959-1960 PIETRP CARUSO Reż. St. Wolski R. Bracco
1959-1960 NERON (BRITANNICUS) Rez. T. Aleksandrowicz J. Racine
1959-1960 HAMLET Reż. T. Aleksandrowicz W. Szekspir
1960-1961
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1960-1961 LUDOBÓJCA Reż. J. Pieńkiewicz A. Jarecki
1960-1961 MARIA STUART Reż. A. Sadowski J. Słowacki
1960-1961 ŁAŹNIA Reż. T. Aleksadrowicz W. Majakowski
1960-1961 ŻABI KRÓL H. Lotar, T. Kożusznik
1960-1961 PODRÓŻ POŚLUBNA Reż. St. Milski W. Dychawicz
1960-1961 POSKROMIENIE ZŁOŚNICY Reż. T. Aleksandrowicz W. Szekspir
1960-1961 WYMUSZONE ZEZWOLENIE/ SZKOŁA WĄSÓW Reż. E. Kołogórska W. Bogusławski L. A. Duszewski
1960-1961 ZIELONE RĘKAWICZKI Reż. B. Bormann T. Karpowicz
1960-1961 TRAGEDIA OPTYMISTYCZNA Reż. T. Aleksandrowic W. Wiszniewski
1961-1962
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1961-1962 MAZEPA Reż. T. Aleksandrowicz J. Słowacki
1961-1962 HERAKLES Reż. T. Żukowska M. Matkovic
1961-1962 IGRASZKI Z DIABEŁBŁEM Reż. J. Gruda J. Drda
1961-1962 SERCE BAŁTYKU Reż. E. Kołgórska E. Skudro
1961-1962 STO LAT Reż. T. Aleksandrowicz Program Satyryczny
1961-1962 SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY Reż. T. Żukowska K. Makuszyński
1961-1962 SZKOŁA ŻON Reż. J. Biczycki Molier
1961-1962 DOŻYWOCIE Reż. M. Bogusz A. hr. Fredro
1961-1962 LEONCE I LENA Reż. T. Żukowska G. Buchner
1961-1962 NIECIERPLIWE SERCE Reż. T. Żukowska J. Patrick
1961-1962 ROMEO I JULIA Reż. T. Aleksandrowicz W. Szekspir
1963-1964
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1963-1964 ICH CZWORO Reż. L. Komarnicki G. Zapolska
1963-1964 JULIUSZ CEZAR Reż. L. Komarnicki W. Szekspir
1963-1964 KRUK Reż. T. Żukowska A. Gozzi
1963-1964 OSKARŻENI Reż. Wł. Jeżewski A. Jarecki, A. Osiecka
1963-1964 PLUSKWA Reż. L. Komarnicki W. Majakowski
1963-1964 POKUSA Reż. R. Szadaj J.P. Gawlik
1963-1964 PROFESJA PANI WARREN Reż. R. Szadaj G. B. Shaw
1963-1964 MIZANTROP Reż. N. Korsan Molier
1963-1964 WIELE HAŁAS O NIC Reż. N. Korsan W. Szekspir
1963-1964 LATO Reż. L. Komarnicki T. Rittner
1963-1964 LILLA WENEDA Rez. L. Komarnicki J. Słowacki
1963-1964 ZEMSTA Reż. T. Żukowska A. hr. Fredro
1964-1965
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1964-1965 GRZECH Reż. N. Korsan S. Żeromski
1964-1965 PORWANIE SABINEK Reż. K. Wydrzyńska F. Schontjan
1964-1965 SUMIENIE Reż. L. Komarnicki D.Pawłowa, W. Tokariew
1964-1965 SODOMA I GOMORA Reż. L. Komarnicki J. Giraudoux
1964-1965 ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Reż. Lech Komarnicki L.M.Montgomery
1964-1965 IFIGENIA W AULIDZIE Reż. L. Komarnicki Eurypides
1964-1965 NATRĘCI Reż. L. Komarnicki J. Bielawski
1964-1965 NORA czyli DOM LALKI Reż. N. Korsan H. Ibsen
1964-1965 FIRCYK W ZALOTACH Reż. L. Komarnicki F. Zabłocki
1964-1965 ODWETY Rez. zespół pod kierownictwem L. Komarnickiego L. Kruczkowski
1964-1965 SKANDAL W HELLBERGU Reż. N. Korsan J. Roszkiewicz
1965-1966
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1965-1966 KALIGULA Reż. N. Korsan A.Camus
1965-1966 KSIĘŻNICZKA TURANDOT Reż. S. Bugajski C.Gozzi
1965-1966 OPERA ZA TRZY GROSZE Reż. L. Komarnicki B.Brecht
1965-1966 PRZEKORY MIŁOSNE Reż. S. Bugajski W. Bogusławski
1965-1966 TRZY I PÓŁ CZŁOWIEKA Reż. L. Komarnicki E. Pietryk
1965-1966 MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ Reż. N. Korsan G. Zapolska
1965-1966 WDOWY Reż. W. Jeżewski G. Hay
1965-1966 ANGELINA Reż. L. Standeker D. Roksandic
1965-1966 DYLIŻANS Reż. N. Korsan A. hr. Fredro
1965-1966 ŚMIERĆ TAREŁKINA Reż. L. Komarnicki A. Suchowo- Kobylin
1965-1966 NADESZŁA PORA DESZCZÓW Reż. A. Falkiewicz J. Strumiński
1965-1966 HIPNOZA Reż. L. Komarnicki A. Cwojdziński
1966-1967
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1966-1967 DRUGI STRZAŁ Reż. L. Komarnicki R. Thomas
1966-1967 FIZYCY Reż. N. Korsem, L. Komarnicki F. Durrenmatt
1966-1967 POCIĄG PANCERNY 14-69 Reż. L. Komarnicki W. Iwanow
1966-1967 TANGO Reż. N.Korsan S. Mrożek
1966-1967 BARBARA RADZIWIŁŁÓWNA Reż. N.Korsan A. Feliński
1966-1967 PIÓROPUSZ BŁĘKITNEGO ORŁA Reż. L. Komarnicki J. Makurius
1966-1967 ANIOŁ NA DWORCU Reż. S. Bugajewski J. Abramow
1966-1967 ANTONIUSZ I KLEOPATRA Reż. S. Bugajski W. Szekspir
1966-1967 ŚNIEG Reż. L. Komarnicki S. Przybyszewski
1966-1967 PARYŻANKA Reż. L. Komarnicki H. Becque
1966-1967 PARYŻANKA Reż. L. Komarnicki H. Becque
1966-1967 ZEJŚCIE AKTORA Reż. S. Bugajski M de Gihelderode
1967-1968
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1967-1968 GRZEGORZ DYNDAŁA Reż. L. Emfazy Stefański Molier
1967-1968 NIEZWYKŁA PRZYGODA Reż. B. Radziszewska J. Odrowąż
1967-1968 PLUTOS Reż. W. Herman Arystofanes- Hezjod
1967-1968 WARSZAWIANKA44 Reż. A. Ziębiński K.Gruszczyński
1967-1968 DZIKA KACZKA Reż. R. Kordziński H. Ibsen
1967-1968 LATO W NOHANT Reż. J. Burski J. Iwaszkiewicz
1967-1968 WKRÓTCE NADEJDĄ BRACIA Reż. P. Paradowski J.Krasiński
1967-1968 ZIELONY GIL Reż. J. Pieńkiewicz Tirso de Molina
1967-1968 KWADRATURA KOŁA Reż. J. Pieńkiewicz W. Katajew
1967-1968 ŚLUBY PANIEŃSKIE Reż. E. Aniszczenko A.hr Fredro
1968-1969
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1968-1969 EDWARD II Reż. M. Prus Ch. Marlowe
1968-1969 JAN MACIEJ KAROL WŚCIEKLICA Reż. M. Prus S.I. Witkiewicz
1968-1969 SZCZĘŚCIE FRANIA Reż. S. Domańska W. Perzyński
1968-1969 TRISMUS Reż. R. Smożewski S. Grochowiak
1968-1969 KRAKOWIACY I GÓRALE Reż. A. Ziębiński W. Bogusławski
1968-1969 WARSZAWIANKA Reż. A. Ziębiński S. Wyspiański
1968-1969 PIERWSZY DZIEŃ WOLNOŚCI Reż. M. PRUS L. Kruczkowski
1968-1969 CAŁE ŻYCIE Reż. S. Domańska J. de Hertog
1968-1969 MYŚMY ICH KRWI Reż. M. Prus Montaż poetycki
1968-1969 PRZYJACIELE WESOŁEGO DIABŁA Reż. L.E. Stefański K. Makuszyński
1969-1970
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1969-1970 FEDRA Reż. D. Jagła J. Racine
1969-1970 ŚWIĘTOSZEK Reż. W. Boratyński Molier
1969-1970 MÓJ BIEDNY MARAT Reż. R. Kordziński A. Arbuzow
1969-1970 ON Reż. K. Rościszewski J. Keller, Z. Kopałko, J. Siekiera
1969-1970 SEN SREBRNY SALOMEI Reż. R. Kordziński J. Słowacki
1969-1970 SŁONECZNY KRAJ Reż. L. Janikowska S. Storczyk
1969-1970 MIŁOŚĆ I PRÓŻNOŚĆ Reż. A. Ziębiński K. Godebski
1969-1970 PUŁAPKA NA SAMOTNEGO MĘŻCZYZNĘ Reż. A. Ziębiński R. Thomas
1969-1970 APETYT NA CZEREŚNIE Reż. K. Rościszewski A. Osiecka
1969-1970 GWAŁTU, CO SIĘ DZIEJE ! Reż. M. Prus A. hr. Fredro
1969-1970 OJ, TE BABY (Ten wstrętny sołtys) Reż. L. E. Stafański J.Janicki
1969-1970 PAN PUNTILA I JEGO SŁUGA MATTI Reż. M.Prus B. Brecht
1970-1971
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1970-1971 KRÓL JELONEK Reż. K. Sznerr C.Gozzi
1970-1971 OBRONA GENÓW Rez. S. Domańska A.Cwojdziński
1970-1971 ORESTEJA Reż. A. Przybylski Ajschylos
1970-1971 PAN JOWIALSKI Reż. J. Wróblewski A.hr.Fredro
1970-1971 POKOJÓWKI Reż. W. Boratyński J.Genet
1970-1971 UBU KRÓL Reż. J. Wróblewski A.Jarry
1970-1971 NIECH TYLKO ZAKWITNĄ JABŁONIE Reż. B. Fijewska A.Osiecka
1970-1971 GRUPA LAOKOONA Reż. W. Boratyński, J. Wróblewski T. RóżewiczTT. Różewicz
1971-1972
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1971-1972 CYD Reż. J. Wróblewski P. Corneille
1971-1972 KRAM Z PIOSENKAMI Reż. B. Fijewska L. Schiller
1971-1972 LATAJĄCA NARZECZONA Reż. J. Wróblewski M. Camoletti
1971-1972 MALWINA czyli DOMYŚLNOŚĆ SERCA Reż. Z. Dąbrowski Maria z Czartoryskich Wirtemberska
1971-1972 BRATAMT BEZ TYTUŁU (HORSZTYŃSKI) Reż. Z. Dąbrowski J. Słowacki
1971-1972 NIM ZAPIEJE KUR Reż. A. Przybylski I. Bukovcan
1972-1973
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1972-1973 GRUBE RYBY Reż. A. Ziębiński M.Bałucki
1972-1973 MĄŻ I ŻONA Reż. Z.Dąbrowski A.hr. Fredro
1972-1973 TEN MIŁY STARY DOM Reż. J.Wróblewski A. Arbuzow
1972-1973 KLIK-KLAK Reż. E. Kołogórska J. Abramow
1972-1973 UPIORY Reż. P. Piaskowski H. Ibsen
1972-1973 BEZSENNOŚĆ Reż. A. Ziębiński L. Fletcher
1972-1973 WIERNA RZEKA Reż. J. Wróblewski S. Żeromski
1972-1973 WUJASZEK WANIA Reż. J. Wróblewski A.Czecow
1972-1973 WYSZEDŁ Z DOMU Reż. P.Piaskowski T. Różewicz
1972-1973 MOST Reż. P.Piaskowski J.Szaniawski
1973-1974
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1973-1974 DAMA KAMELIOWA Reż. H. Baranowski A.Dumas
1973-1974 DO DAMASZKU Reż. M. Bączewska A.Strindberg
1973-1974 IRYDION Reż. J. Kuszewski Z. Krasiński
1973-1974 KOLĘDNICY Reż. J. Skotnicki J. Skotnicki
1973-1974 RYBKA NA CZWORO Reż. M. Baczkowska W. Goldoni
1973-1974 DZIŚ BLIŹNIAKI Reż. H. Baranowski C.Goldoni
1973-1974 RAJ NA ZIEMI ALBO ŻONA Reż. J. Marso V. Rabadam
1973-1974 AWANS Reż. A. Ziębiński E. Redliński
1973-1974 WIPIJMY ZA KOLUMBA Reż. J. Kuszewski L. Żuchownicki
1974-1975
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1974-1975 GIGANCI Z GÓR Reż. A. Drissi L. Pirandello
1974-1975 GRANICA Reż. J. Kuszewski Z. Nałkowska
1974-1975 ICH CZWORO Reż. H. Baranowski G. Zapolska
1974-1975 KOMEDIA RODZINNA Reż. W. Krygier I. Kocyłak
1974-1975 OGRÓD O PORANKU Reż. J. Tartyłło
1974-1975 BLISKI NIEZNAJOMY Reż. Z. Dobrzyński A. ŚCIBÓR- RYLSKI
1974-1975 ZABAWA, CZAROWNA NOC Reż. A. Berlin S. Mrożek
1974-1975 ARANŻER Reż. W. Krygier W. Rozow
1974-1975 BALLADA O TAMTYCH DNIACH Reż. I. Górska S. Grodzieńska, J. Jurandot
1974-1975 KAŻDY KOCHA OPALĘ Reż. J. Kuszewski J. Patrick
1975-1976
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1975-1976 DAMY I HUZARY Reż. J. Gruza A. hr. Fredrio
1975-1976 EMIGRANCI Reż. A. Drissi S. Mrożek
1975-1976 KUCHNIA Reż. A.Drissi A.Wesker
1975-1976 SIĘ KOCHAMY Reż. J. Kuszewski M. Schisgal
1975-1976 SŁOŃ Reż. A. Berlin
1975-1976 MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ Reż. J. Juszewski G. Zapolskiej
1975-1976 ŁOMOT Reż. W. Krygier R.M.Groński
1975-1976 SOLO NA ZEGAR Z KURANTEM Reż. W. Krygier O. Zahradnik
1976-1977
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1976-1977 NOWE CIERPIENIE MŁODEGO WERTERA Reż. J. Kuszewski U. Plenzdorf
1976-1977 JAK WAM SIĘ PODOBA Reż. J. Tartyłło W. Szekspir
1976-1977 BRYLANTOWA KOLIA Rez. M. Szczerski A. Olszakowski
1976-1977 ZAPOMNIEĆ O HEROSTRATESIE Reż. D. Bargiełowski G.Gorin
1976-1977 ALFA BETA Reż. D. Bargiełowski E.A.Whitehead
1976-1977 PREZESOWA Rez. H. Dzieduszycka M. Charles, Hennequin i P. Veber
1976-1977 TACY JAK MY Reż. M. Pietrak E. Redliński
1976-1977 TATO, TATO SPRAWA SIĘ RYPŁA Reż. M. Szczerski R. Latko
1977-1978
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1977-1978 KRÓL IV Reż. J. Kruszewski St. Grochowiak
1977-1978 PRZY PEŁNI KSIĘŻYCA Reż. K. Rotnicki W. Szukszyna
1977-1978 SŁOWO MUSZKIETERSKIE Reż. A. Devetakov V.Petrov
1977-1978 WITKI W NOCY Reż. M. Szczerski T. Rittner
1977-1978 ZWODNICA Reż. D. Bargiełowski T. Middleton, W. Rowley
1977-1978 CHŁOPIEC Z GWIAZD Reż. M. Szczerski O. Wilde
1977-1978 NOWE PIĘKNE CZASY Reż. J. Tartyłło J. Jesionowski
1977-1978 STRASZLIWY WYCHOWAWCA, W MAŁYM DWORKU Reż. J. Tartyłło ST. I. Witkiewicz
1978-1979
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1978-1979 DOM BERBARDY ALBA Reż. H. Dzieduszycka F.G.Lorka
1978-1979 ODWET Rez. J. Kruszewski L. Kruczkowski
1978-1979 BAŁAŁAJKIN I SPÓŁKA Reż. K. Rotnicki S. Michałkow
1978-1979 BIAŁE NOCE Reż. R. Szejd F. Dostojewski
1978-1979 PIERWSZA LEPSZA, LIST, NIKT MNIE NIE ZNA Reż. B. Czaplikowska A. hr. Fredro
1978-1979 NIEZWYKŁA PRZYGODA Reż. K. Rotnicki J. Odrowąż
1979-1980
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1979-1980 HEJ KOLENDA Reż. J. Bocheńska
1979-1980 KORDIAN Reż. A. Rozhin J. Słowacki
1979-1980 POLICJA Reż. A. Strokowski S. Mrożek
1979-1980 TERAZ KABARET Reż. W. Matuszak J. Pietrzak
1979-1980 ŻOŁNIERZ KRÓLOWEJ MADAGASKARU Reż. J. Jeruzal J.Tuwim wg komedii ST.Dobrzańskiego
1979-1980 ŹLE KOCHANY ( WDOWY) Reż. H.Dzieduszycka A. Kertesz
1979-1980 W IMIĘ ZIEMI I SŁOŃCA Reż. K. Rotnicki I. Druce
1980-1981
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1980-1981 EGZAMIN Reż. K. Szachnowski J.P Gawlik
1980-1981 HAŁDY Reż. W. Matuszak S. Bieniasz
1980-1981 KABARET Reż. W. Matuszak J. Pietrzak
1980-1981 KRÓL MALOWANY Reż. J. Bielunas U. Kozioł
1980-1981 LĘKI PORANNE Reż. K. Rotnicki S. Grochowiak
1980-1981 OPERA ZA TRZY GROSZE Reż. A. Rozhin B. Brecht
1980-1981 PRZEPROWADZKA Reż. A. Rozhin D.Wiliamson
1980-1981 TRAGEDIA ROMEA I JULII Reż. A. Rozhin W. Szekspir
1980-1981 UMRZEĆ ZE ŚMIECHU Reż. A. Rezhin J.Janczarski
1980-1981 DYLSOWIZDRZAŁ Reż. K. Szachnowski G.Gorin
1981-1982
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1981-1982 DACZA Reż. K. Rotnicki I. Iredyński
1981-1982 POSKROMIENIE ZŁOŚNICY Reż. B.K. Radecka W. Szekspir
1981-1982 DWIE PRZYGODY LAMUELLA GULIWERA J. Roszkiewicz
1981-1982 ALICJA W KRAINIE CZARÓW Rez. A.Strzelecki L. Carroll
1981-1982 PARADY Reż. B. Ford Hanaka J. Potocki
1981-1982 PUGACZOW S. Jesienin
1981-1982 ZABAWA W KOTY Reż. S. Chybowski O.Istvan
1981-1982 CLOWNI Reż. A. Strzelecki A.Strzelecki
1981-1982 POZA RZECZYWISTOŚCIĄ Reż. W. Górski S.I.Witkiewicz
1982-1983
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1982-1983 GWAŁTU, CO SIĘ DZEJE Reż. M. Glinka A. hr. Fredro
1982-1983 PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA Reż. W. Kostecki K. Makuszyński
1982-1983 SZKLANA MENAŻERIA Reż. K. Rotnicki W. Tennessee
1982-1983 MINDOWE Reż. B. Ford Hanaka J. Słowacki
1982-1983 PIGMALION Reż. W. Rudzki G.B.Shaw
1982-1983 CAŁE ŻYCIE Reż. T. Pliszkiewicz J.de Hartog
1982-1983 TANGO Reż. A. Choińska S. Mrożek
1983-1984
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1983-1984 KAZANIE Reż. A. Strzelecki A. Strzelecki
1983-1984 POD AKACJAMI Reż. W. Brydak J. Iwaszkiewicz
1983-1984 THE FANTASTICKIS Reż. W. Kępczyński T.Jones, H.Schmidt
1983-1984 DOM NA NIEBIOSACH Reż. J. Skotnicki J.Hubać
1983-1984 PLEZIRY I SZAGRYMY KRÓLOWEJ JEJ MOŚCI Reż. W. Brydak wg Pań na Wilanowie H. Muszyńskiej- Hoffmannowej
1983-1984 DZIADY Reż. K. Rotnicki A. Mickiewicz
1983-1984 WKRÓTCE NADEJDĄ BRACIA Reż. T. Pliszkiewicz J. Krasiński
1983-1984 CZARODZIEJ ZE SZMARAGDOWEGO GRODU Reż. Z. Derebecki J. Skotnicki, E. Bryll
1984-1985
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1984-1985 FREUDA TEORIA SNÓW Reż. H.Dzieduszycka A.Cwojdziński
1984-1985 GODY WESELNE Reż. J. Skotnicki L. Schiller
1984-1985 ŚWIĘTOSZEK Reż. W. Brydak J.B.Molier
1984-1985 KRÓL MACIUŚ Reż. J. Grzesiak J. Korczak
1984-1985 MARIA, ELŻBIETA, MAŁGORZATA Opieka reż. A. Choińska K. Choiński
1984-1985 LETNI DZIEŃ Reż. A. Choińska S. Mrożek
1984-1985 OPOWIEŚCI MIŁOSNE Reż. K. Rotnicki A. de Musset, F.G.Lorca,. S. Beckett
1985-1986
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1985-1986 CZARTOWSKIE SPRAWKI Reż. B. Czosnowska B.Czosnowska, J. Polakowska
1985-1986 EMIGRANCI ReŻ. J. Fryźlewicz S. Mrożek
1985-1986 SEANS ReŻ. A.M.Marczewski I.Iredyński
1985-1986 CESARZ Reż. K. Tałaj R. Kapuściński
1985-1986 WIELKI POWRÓT Reż. R. Kordziński Z. Skowroński
1985-1986 ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Reż. E. Nawrocka L. Maud Montgomery
1985-1986 ZAPISKI GAJDENA Reż. K. Gordon M. Cook
1985-1986 ALICJA PROWADZI ŚLEDZTWO Reż. A. Choińska J. Poppelwell, R. Thomas
1985-1986 APELACJA Reż. A. Jakimiec J. Andrzejewski
1985-1986 BAJKI Z NASZEGO PODWÓRKA Reż. A. Błaszczyk J.Brzechwa
1986-1987
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1986-1987 SEN NOCY LETNIEJ Reż. A.M. Marczewski W. Szekspir
1986-1987 SEN SREBRNY SALOMEI Reż. A. Gessler J. Słowacki
1986-1987 BAŁKAŃSKI SZPIEG Reż. J. Fryźlewicz D. Koracević
1986-1987 LEGENDA O SZCZĘŚCIU BEZ GRANIC Reż. A.M. Marczewski U. Plenzdorf
1986-1987 ZEZOWATE SZCZĘŚCIE 2 ReŻ. A.M. Marczewski S.J. Stawiński
1986-1987 AWANTURY W TEATRZE GONG Reż. J. Stępniak T. Klimowski
1986-1987 NA CZWORAKACH Reż. W. Nowosielski T. Różewicz
1987-1988
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1987-1988 CZAPA CZYLI ŚMIERĆ NA RATY Reż. A.M.Marczewski J.Krasiński
1987-1988 ŚLUBY PANIEŃSKIE Reż. M. Gliński A. hr. Fredro
1987-1988 MAZEPA Reż. A.M.Marczewski J. Słowacki
1987-1988 SZALEŃSTWA PANA HILAREGO Reż. W.T.Stecewicz J. Tuwim
1987-1988 SIĘ KOCHAMY Reż. W. Nowosielski S. Murray
1987-1988 TEATR PROF. TUTUKI Reż. W. Nowicki J. Szamowski
1987-1988 CHORY Z UROJENIA Reż. W. Nowosielski J.B. Molier
1987-1988 DWIE OPOWIEŚCI Reż. W. Nowicki K. Pruszyńskiego
1987-1988 KLATKA, CZYLI DOM W KTÓRYM MIESZKAŁ LAUREAT NAGRODY NOBLA Reż. A.M.Marczewski S. Stojanowi
1987-1988 NIEBIESKIE KONIE NA CZERWONEJ TRAWIE Reż. A.M. Marczewski M. Szatrow
1987-1988 O ŁAJDACTWACH MĘSKICH Reż. Konsultacje P. Aretino
1988-1989
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1988-1989 POŻARCIE KRÓLEWNY BLUETKI Reż. J. Stępniak M. Wojtyszko
1988-1989 ŁĄKA DLA DWÓCH Reż. M. Kopiński M. Hornic
1988-1989 OŻENEK Reż. J. Kuszewski M. Gogol
1988-1989 PANOWIE I OBYWATELE Reż A. Obradovic F. Hadzić
1988-1989 WARSZAWIANKA Reż. W. Nowowiejski S. Wyspiański
1989-1990
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1989-1990 CZEGO NIE WIDAĆ Reż. J. Pacocha M. Frayn
1989-1990 SPOTKANIE WIGILIJNE
1989-1990 CALIGULA Reż. J. Andrucki A. Camus
1989-1990 POPLĄTANIE Z POMIESZANIEM Reż. M. Wojtyszko M. Wojtyszko
1989-1990 WERNISAŻ Reż. A. Orzechowski V.Havel
1989-1990 ZORZA Reż. J. Amdrucki B. Schaeffer
1989-1990 NIHILIŚCI Reż. J. Pacocha W. Oscar
1990-1991
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1990-1991 HISTORIA DAMY KAMELIOWEJ Reż B. Czosnowska B. Czosnowska
1990-1991 LUDZIE CESARZA Reż. D. Szauer Z. Hubner
1990-1991 KRZESŁO Reż. R. Major E. Ionesco
1990-1991 ŁAGODNA Reż. K. Tałaj F. Dostojewski
1990-1991 DZIADY KATYŃSKI Reż. Inscenizacja R. Major T. Grabowski
1990-1991 MODLITEWKIN POLSKI Reż. J. Skotnicki J. Skotnicki, M. Kołowski
1990-1991 MOLIERÓWNA Reż. R. Major J. Anouilh
1990-1991 WIELKOLUDY Reż. J. Moszkowicz A. Maleszka
1990-1991 PIJACY Reż. R. Major F. Bohomolec
1990-1991 ZIELONE DZIECKO Reż. R. Major H-P.Cami
1990-1991 2+2 Reż, T. Zygadło E.A.Whitehead
1991-1992
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1991-1992 GDY ZEGAR NA RATUSZU… Reż. R. Major A.Ulman, S.Baliński
1991-1992 BIAŁE MAŁŻEŃSTWO Reż. R. Major T. Różewicz
1991-1992 PRZYGODY SINDBADA ŻEGLARZA Reż. R. Major B. Leśmian
1991-1992 WRÓĆ MIĘDZY NAS Reż. J. Wojtkowiak Musical – Piosenki z 60 lat
1991-1992 ZEMSTA R. Major A. hr. Fredro
1991-1992 KRÓLEWNA ŚNIEŻKA Reż. R. Michalewski, K. Ziembiński J. Rakowiecki, J. Wittlin
1991-1992 ŚPIEWAJMY PÓKI CZAS Reż. P. Krótki, Z. Kułagowski, J.Lis P. Krótki, Z. Kułagowski, J.Lis
1992-1993
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1992-1993 PAN JAWIOLSKI Reż. J. Łapiński A. hr. Fredro
1992-1993 BALLADYNA J. Słowacki
1992-1993 PINOKIO Reż. J. Wojtkowiak wg C. Collodiego
1993-1994
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1993-1994 FATAMORGANA Reż. A.Sztaba M. Perzyna
1993-1994 IWONA KSIĘŻNICZKA BURGUNDA Reż. J. Maciejowski W.Gombrowicz
1993-1994 ROMANCA Reż. B.Semotiuk J.Chmielnik
1993-1994 SŁUGA DWÓCH PANÓW Reż. B. Symotiuk C. Gordoni
1993-1994 BAJKI SAMOGRAJKI Reż. K. Ziembiński J. Brzechwa
1993-1994 MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ Reż. K. Ziemboński G. Zapolska
1993-1994 AKTOR Reż. A. Orzechowski B. Schaeffer
1993-1994 NA PEŁNYM MORZU. ZABAWA Reż. J. Skwark S. Mrożek
1994-1995
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1994-1995 KUBUŚ PUCHATEK Reż. J. Wojtkowiak A.A.Milne
1994-1995 ŚWIATOWE PRZEBOJE Reż. L. Badyl L. Badyl
1994-1995 MAYDAY Reż. J. Skwark R. Cooney
1994-1995 KJG Teatrzyk “ZIELONA GĘŚ” Reż. R. Major
1994-1995 KOWAL MALAMBO Reż. M. Pasieczny T. Słobodzianke
1994-1995 PAN TADEUSZ Reż. J. Skwark A. Mickiewicz
1995-1996
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1995-1996 GDYBY Reż. K. Galos B.Schaeffer
1995-1996 GRAMY SZEKSPIRA Reż. J. Skwark A. Bardini
1995-1996 KARMANIOLA Reż. J. Skwark J. Kulmowa
1995-1996 OPOWIADANIE O ZOO Reż. T. Kowalski E. Albee
1995-1996 LEKCJA Reż. Rafał Matusz E. Ionesco
1995-1996 ANTYGONA Reż. A.Orzechowski Sofokles
1995-1996 KUSZENIE ŚW. ANTONIEGO Reż. K. Prus W. Szturc
1996-1997
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1996-1997 CZERWONE PANTOFELKI Reż. R. Matusz P. Kester wg. J.Ch.Andersena
1996-1997 SCENARIUSZ DLA TRZECH AKTORÓW Reż. H. Adamek B.Schaeffer
1996-1997 W MAŁYM DWORKU Reż. J. Skwarek S. I. Witkiewicz
1996-1997 Z RĄCZKI DO RĄCZKI Reż. J. Skwark M. Cooney
1996-1997 BÓG Reż. Z. Najmoła W. ALLEN
1997-1998
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1997-1998 HANEMANN Reż. S. Majewski S. Chwin
1997-1998 OŻENEK Reż. J. Skwarek M. Gogol
1997-1998 TUTAM Reż. J. Chmielnik B. Schaeffer
1997-1998 ŚLUBY PANIEŃSKIE Reż. J. Skwark A. hr. Fredro
1997-1998 ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Reż. S. Nosowicz L.M.Montgomnery
1997-1998 ZBRODNIA Z PREMEDYTACJĄ Reż. P. Szumiec W. Gombrowicz
1998-1999
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1998-1999 CZEKAJĄC NA GODOTA Reż. P. Szumiec wg. S. Becketta
1998-1999 MARIA STUART Reż. R. Major J. Słowacki
1998-1999 ROMEO I JULIA Reż. S. Nosowicz W. Szekspir
1998-1999 STUDIO PANIKI ROLANDA TOPORA Reż. K. Galos R. Topor
1998-1999 BETLEJEM PO POLSKU Reż. K. Ziembiński L. Rydel
1998-1999 PEER GYNT Reż. J.Wojtkowiak H. Ibsen
1998-1999 WZNOWIENIE Reż. T. Kowalski M. Wojtyszko
1998-1999 O DWÓCH TAKICH CO UKRADLI KSIĘŻYC Reż. B. Czosnowska K. Makuszyński
1999-2000
Okres Tytuł Reżyseria Autor
1999-2000 ŚWIĘTOSZEK Reż. S. Nosowicz J.B.Moliere
1999-2000 KOCHANEK Reż. B.Semotiuk H.Pinter
1999-2000 KONCERT CHOPINOWSKI
1999-2000 POSKROMIENIE ZŁOŚNICY Reż. A. Orzechowski W.Szekspir
1999-2000 SCENY Z ŻYCIA SMOKÓW Reż. J. Wojtkowiak B. Krupska
1999-2000 KRÓLOWA ŚNIEGU Reż. J. Medwecki J.Ch.Andersen
1999-2000 RAJ Reż. K. Galos Musical- Libretto W. Jasiński
1999-2000 MICHAŁ ANIOŁ Reż. R.Michalewski
2000-2001
Okres Tytuł Reżyseria Autor
2000-2001 WARIACJáE ENIGMATYCZNE Reż. B.Semotiuk E.E.Schmitt
2000-2001 KOMEDIA SYTUACYJNA Reż. S. Chęciński J.Mortimer, B.Cooke
2000-2001 EDITH I MARLENE Reż. R. Pochroń Kier. Muzyczny J. Barów E.Pataki
2000-2001 ZEMSTA Reż. A. Hrydzewicz A.hr. Fredro
2000-2001 AWANTURA O BASIĘ Reż. D. Kustosik K. Makuszyński
2001-2002
Okres Tytuł Reżyseria Autor
2001-2002 KIEDY RANA… Reż. M. Klubowicz Widowisko poetyckie
2001-2002 OBSŁUGIWALEM ANGIELSKIEGO KRÓLA Reż. B. Semotiuk B.Hrabal
2001-2002 BALLADYNA Reż. J. Machulski J.Słowacki
2001-2002 AMADEUSZ Reż. J. Machulski P.Shaffer
2001-2002 AUDIENCJA II czyli RAJ ESKIMOSÓW Reż. B. Symotiuk B.Schaeffer
2001-2002 ZAGRAJ TO JESZCZE RAZ, SAM Reż. W. Malajkat W. Allen
2002-2003
Okres Tytuł Reżyseria Autor
2002-2003 FAUST J.W. Goethe
2002-2003 ŻABUSIA Reż. B. Baer G. Zapolska
2002-2003 PARADY Reż. E. Sadowska J.Potocki
2002-2003 PINOKIO Reż. J.Wojtkowiak C. Collodiego
2002-2003 ZBRODNIA I KARA Reż. E. Żentara F. Dostojewski
2002-2003 NIEBEZPIECZNE ZABAWY Reż. J. Machulski J. Machulski
2003-2004
Okres Tytuł Reżyseria Autor
2003-2004 CZARODZIEJSKI ŚWIAT BALETU Reż. J. Machulski Widowisko baletowe
2003-2004 NEAPOL, RENDEZ-VOUS 19:03 Reż. P. Szumiec Piosenki neapolitańskie
2003-2004 WESELE Reż. B. Symotiuk S. Wyspiański
2003-2004 ZAKLINACZE SZCZĘSCIA Reż. K. Galos K. Galos
2003-2004 ŚLUB Reż. W. Śmigasiewicz W.Gombrowicz
2003-2004 ŚLUBY PANIEŃSKIE Reż. J. Machulski A. hr. Fredro
2004-2005
Okres Tytuł Reżyseria Autor
2004-2005 CZEGO NIE WIDAĆ Reż. J. Tomaszewicz M. Faryn
2004-2005 KACZO, BYCZO, INDYCZO Reż. E. Żentara B. Schaeffer
2004-2005 PAMIĘTNIKI Reż. K.Galos J.CH. Pasek
2004-2005 ANTYGONA W NOWYM ROKU Reż. T. Piasecki J. Głowacki
2004-2005 SŁUGA DWÓCH PANÓW Reż. W. Matuszewski C. Goldoni
2004-2005 DZIADEK DO ORZECHÓW Reż. W. Niekrasow Muzyka P. Czajkowski
2005-2006
Okres Tytuł Reżyseria Autor
2005-2006 PODRÓŻ DO ZIELONYCH CIENI Reż. Monodram A. Kutkowskiej F. Methling
2005-2006 HAPPY END Reż. J. Batycki B.Brecht, K. Weill
2005-2006 O MIŁOŚCI I INNYCH DEMONACH Reż. G. Castellanos G.G.Marquez
2005-2006 MIEJSCE MIŁOSIERDZIA Reż. Z. Najmoła N. La Bute
2005-2006 SEN PODSZEWKI Reż. R. Czechowski wg. „Sen nocy letniej”
2006-2007
Okres Tytuł Reżyseria Autor
2006-2007 DIALOGI PENISA Reż. K. Galos / Scena muza J.P.Therond
2006-2007 LATO MUMINKÓW CZYLI NARZECZONE LWA Reż. P. Szumiec T. Jansson
2006-2007 PIĘKNA I BESTIA Reż. C. Sieńko F. Hrubin
2006-2007 STOSUNKI NA SZCZYCIE Reż. J. Tomaszewicz E. Taylor
2006-2007 CAFE SAX Reż. C. Domagała C. Domagała
2006-2007 ANTYGONA Reż. W. Matuszewski Sofokles
2006-2007 …..SYN Reż. M.Siegoczyński / Teatr DIALOG M. Siegoczyński
2006-2007 DZIEŁA WSZYSTKIE SZEKSPIRA Reż. P. Krótki A. Long, D. Singer, J. Winfield
2007-2008
Okres Tytuł Reżyseria Autor
2007-2008 KORDIAN Reż. J. Skotnicki J. Słowacki
2007-2008 TURNIEJ POETÓW Reż. S. Gaudyn
2007-2008 OD CZASU DO CZASU Reż. Z. Derebecki K.Szymczyk-Majchrzak
2007-2008 WODZIREJ Reż. P. Ratajczak F. Falk
2007-2008 TANIEC ZE WSPOMNIENIAMI… Reż. J. Wojtkowiak Bal karnawałowy
2008-2009
Okres Tytuł Reżyseria Autor
2008-2009 DAMY I HUZARY Reż. P. Ziniewicz A. hr. Fredro
2008-2009 EXPORTOWCY Reż. A. Błońska J. Papis
2008-2009 JAK WAM SIĘ PODOBA Reż. J. Papis W.Szekspir
2008-2009 KAMBEK Reż. G. Gietzky R. Ulicki
2008-2009 ZAZDROŚĆ / EIFERSUCHT Reż. Z. Derebecki
2008-2009 PRZYGODY ROZBÓJNIKA RUMCAJSA Reż. K. Mazur V. Ctvrtek
2009-2010

Okres

Tytuł

Reżyseria

Autor

2009-2010

Szewcy

Piotr Ratajczak

Stanisław Ignacy Witkiewicz

2009-2010

Królewski List

Zbigniew Kulwicki

Jakub i Wilhelm Grimm

2009-2010

Colas Breugnon

Tadeusz Wiśniewski

Romain Rolland

2009-2010

Bankrut

Michaił Aleksandrowicz Lewszyn

Aleksander Nikołajewicz Ostrowski

2009-2010

Smoczek Hieronim

Zdzisław Derebecki

Izabela Degórska

2009-2010

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku

Anna McCracken

Dorota Masłowska

2010-2011

Okres

Tytuł

Reżyseria

Autor

2010-2011

Prywatna klinika

Jerzy Bończak

Dave Freeman, John Chapman

2010-2011

Odlot w czasie czyli historia ostatniego tysiąclecia

Piotr Krótki

Włodzimierz Kaczkowski

2010-2011

Romeo i Julia

Cezary Domagała

William Szekspir

2010-2011

Cudowne morderczynie

Katarzyna Raduszyńska

Katarzyna Paduszyńska, Łukasz Molski

2011-2012

Okres

Tytuł

Reżyseria

Autor

2011-2012

Strategia motyli

Zdzisław Derebecki

Ester Vilar

2011-2012

Jak być kochaną

Weronika Szczawińska

Kazimierz Brandys

2011-2012

Kobieta z przeszłości

Ewelina Marciniak

Roland Schimmelpfennig

2011-2012

Historia Polaka w obrazkach, czyli odlot w czasie 2

Piotr Krótki

Piotr Krótki

2012-2013

Okres

Tytuł

Reżyseria

Autor

2012-2013

Burzliwe życie Lejzorka

Artur Barciś

Ilja Erenburg

2012-2013

Intryga

Zdzisław Derebecki

Jamie Salom

2012-2013

Podróże Guliwera

Zdzisław Derebecki

Jonathan Swift

2013-2014

Okres

Tytuł

Reżyseria

Autor

2013-2014

Zemsta

Tomasz Grochoczyński

Aleksander hr. Fredro

2013-2014

Plac Waszyngtona

Maria Kwiecień

Henry James

2013-2014

Krótki(ego) zarys historii teatru

Piotr Krótki

Piotr Krótki

2014-2015

Okres

Tytuł

Reżyseria

Autor

2014-2015

Cudowna lampa Aladyna

Katarzyna Kawalec

2014-2015

Rozpusta

Zdzisław Derebecki

Petro Aretino

2015-2016

Okres

Tytuł

Reżyseria

Autor

2015-2016

Cykor – bojąca dusza

Wojciech Rogowski

Pál Békés

2015-2016

Ryszard III

Piotr Ratajczak

William Szekspir

2016-2017

Okres

Tytuł

Reżyseria

Autor

2016-2017

Świętoszek

Paweł Szkotak

Molier

2016-2017

Rewolta. (Rewolt. She said. Rewolt again.)

Filip Gieldon

Alice Birch



Menu
Wielkość czcionki
Kontrast