ZAREKLAMUJ SIĘ W TEATRZE

1. Reklama na biletach elektronicznych
Zapraszamy do współpracy z BTD w Koszalinie! Proponujemy zamieszczenie Państwa logotypu na naszych blankietach biletowych elektronicznych. Wysoki poziom artystyczny naszych przedstawień, różnorodność i atrakcyjność oferty oraz znakomity zespół artystyczny, a w nim gwiazdy największego formatu, sprawiają, że BTD odwiedza kilkadziesiąt tysięcy widzów rocznie. Reklamując się na naszych biletach, będą Państwo mogli dotrzeć do ogromnego kręgu bardzo wyrafinowanych odbiorców.Zapewniamy Państwu wyłączność branżową, honorowe miejsce na stronie internetowej, w gronie Partnerów BTD.

2. Reklama na telebimie
Zachęcamy do prezentacji Państwa planszy reklamowej na ekranie LCD32” w kasie teatralnej.Urządzenie obsługuje większość ogólnie dostępnych formatów zapisu: JPG, SWF etc.

3. Promuj się w BTD
BTD w Koszalinie jest jedną z najchętniej odwiedzanych i najbardziej rozpoznawalnych instytucji w regionie. W ostatnim sezonie sprzedaliśmy 78 tysięcy biletów, odnotowaliśmy 250 tysięcy wejść na stronę internetową, a ponad 4 tysiące osób śledzi na bieżąco nasz profil na facebooku, Instagramie itp. Nasz Teatr odwiedzają przede wszystkim osoby zainteresowane kulturą wysoką, a więc szukające ciekawych form spędzania wolnego czasu, koneserzy i środowiska opiniotwórcze. Współpraca z nami stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania swojej marki naszym gościom. Naszym partnerom biznesowym proponujemy ekspozycję materiałów promocyjnych w przestrzeniach teatru oraz promocję w drukach.

4. Zorganizuj wyjątkowe wydarzenie w BTD
Historyczne i odnowione wnętrza BTD wzbudzają powszechny zachwyt, dlatego też stanowią doskonałe tło do organizowania wydarzeń takich jak jubileusze, konferencje czy ważne spotkania z partnerami. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, ekran i rzutnik do projekcji multimedialnych oraz miejsce na obsługę cateringową (możemy polecić także firmy, z którymi współpracujemy). Wynajmujemy Dużą Scenę, która mieści do 384osóboraz Scenę na zapleczu mieszczącą 100-120 osób.

Osoba do kontaktu:
Rafał Wołyniak
Tel.: 506007846
e-mail: rafał.wolyniak@btd.koszalin.pl

Menu
Wielkość czcionki
Kontrast