Szanowni Państwo

Uroczystym okolicznościom i wyjątkowym chwilom powinna towarzyszyć odpowiedniej klasy oprawa. Niezwykle ważne jest więc miejsce, do którego chcą Państwo zaprosić swoich gości organizując: konferencję, odczyt, galę okolicznościową, uroczystość rocznicową, sympozjum naukowe, czy? pokaz mody.

Położony w ścisłym centrum miasta, wyposażony w najwyższej klasy sprzęt elektroakustyczny i profesjonalne zaplecze oświetleniowe, przyjazny osobom niepełnosprawnym (winda, toalety), posiadający wysmakowane estetycznie wnętrza Bałtycki Teatr Dramatyczny jest bez wątpienia najlepszym miejscem do organizacji tego typu imprez w Koszalinie.

A może chcą Państwo uhonorować swoich pracowników, członków stowarzyszenia, partnerów biznesowych itp. zapraszając ich na wykupiony spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego połączony z multimedialną prezentacją Waszej firmy przez aktora BTD przed spektaklem i dyskusją z uroczystym poczęstunkiem we foyer po jego zakończeniu.
Wachlarz, zarówno Państwa życzeń, jak  i naszych możliwości jest ogromny.  Tylko od Państwa pomysłowości zależy w jaki sposób zechcecie w całości, lub we fragmentach –  wykorzystać nasze ogromne i eleganckie wnętrza, trzy sceny, górnego i dolnego foyer i salę lustrzaną. My zapewniamy najwyższej klasy sprzęt, znakomitą obsługę techniczno-administracyjną , zaangażowanie, uśmiech i serdeczną atmosferę.

Pragniemy również podkreślić, że przy okazji organizacji poczęstunku współpracujemy z najlepszymi restauratorami i firmami cateringowymi, oraz staramy się dostosować do Państwa wymogów i życzeń. 

1). OFRETA WYKUPIENIA SPEKTAKLU
1. DUŻA SCENA  354 miejsca (z możliwością 26 miejsc dostawianych). Istnieje możliwość wykupienia całej widowni (spektakl zamknięty) lub jej części (na niezajęte przez Państwa gości miejsca będą wtedy sprzedane bilety w kasie BTD) .
2. SCENA NA ZAPLECZU  120 miejsc.
3. MAŁA SCENA  75 miejsc.

Oczywiście, samo zaproszenie przez Państwa gości lub pracowników na spektakle to nie wszystko. Każdą powyższą opcję możecie Państwo wzbogacić na przykład: o prezentację multimedialną Państwa firmy/organizacji/stowarzyszenia itp. (jeśli życzą sobie Państwo taka prezentacja może być prowadzona przez aktora/kę BTD),  poczęstunek (to my zorganizujemy catering) połączony z dyskusją w foyer Teatru , itp.

2). OFERTA WYNAJĘCIA JEDNEJ Z TRZECH SCEN WRAZ Z OBSŁUGĄ TECHNICZNĄ
1. DUŻA SCENA – 354 miejsca (z możliwością 26 miejsc dostawianych) na widowni.
2. SCENA NA ZAPLECZU – 120 miejsc na widowni.
3. MAŁA SCENA – 75 miejsc.

Wszystkie trzy sceny są idealnym miejscem na zorganizowanie przez Państwa: konferencji, odczytu, gali okolicznościowej, uroczystości rocznicowej, sympozjum naukowego, pokazu mody, itp. My zapewniamy miejsce dostosowane wielkością do Państwa potrzeb oraz najwyższej klasy sprzęt (i jego obsługę) nagłośnieniowy i oświetleniowy.  Oczywiście, także w tym przypadku powyższą opcję możecie Państwo wzbogacić na przykład: o prowadzenie Państwa uroczystości przez aktora/kę BTD,  poczęstunek (to my zorganizujemy catering) połączony z dyskusją w foyer Teatru, itp.

3). 
OFERTA WYNAJĘCIA INNYCH POWIERZCHNI TEATRU
Oprócz trzech scen Bałtycki Teatr Dramatyczny dysponuje innymi powierzchniami  idealnymi  do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń i uroczystości. Są to:
1. SALA LUSTRZANA
2. FOYER DOLNE
3. FOYER GÓRNE

I w  tym przypadku możliwość wariantów jest ogromna. Możecie Państwo na przykład  wynająć jedną z powyższych powierzchni i uzupełnić ów wynajem o obsługę nagłośnieniową i poczęstunek w postaci w postaci szwedzkiego stołu (to my zorganizujemy catering), itp.

Dołymy wszelkich starań, żeby dostosować się do każdej z Państwa propozycji . Wystarczy zadzwonić  i przedyskutować własny pomysł z nami.

Zapraszamy do kontaktu:
Kierownik Działu Promocji i Sprzedaży

Włodzimierz Szymczyk
kom. 509 679 319
tel. (centrala): 94 342 20 58 

Menu
Wielkość czcionki
Kontrast