OFERTA EVENTOWA

Szanowni Państwo,

Uroczystym okolicznościom i wyjątkowym chwilom powinna towarzyszyć odpowiedniej klasy oprawa. Niezwykle ważne jest więc miejsce, do którego chcą Państwo zaprosić swoich gości organizując: konferencję, odczyt, galę okolicznościową, uroczystość rocznicową, sympozjum naukowe, czy… pokaz mody.

Położony w ścisłym centrum miasta, wyposażony w najwyższej klasy sprzęt elektroakustyczny i profesjonalne zaplecze oświetleniowe, przyjazny osobom niepełnosprawnym (winda, toalety), posiadający wysmakowane estetycznie wnętrza Bałtycki Teatr Dramatyczny jest bez wątpienia najlepszym miejscem do organizacji tego typu imprez w Koszalinie. A może chcą Państwo uhonorować swoich pracowników, członków stowarzyszenia, partnerów biznesowych itp. zapraszając ich na wykupiony spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego połączony z multimedialną prezentacją Waszej firmy przez aktora BTD przed spektaklem i dyskusją z uroczystym poczęstunkiem w foyer po jego zakończeniu?

Wachlarz, zarówno Państwa życzeń, jaki naszych możliwości jest ogromny. Tylko od Państwa pomysłowości zależy w jaki sposób zechcecie –w całości, lub we fragmentach –wykorzystać nasze ogromne i eleganckie wnętrza, trzy sceny, górne i dolne foyer oraz salę lustrzaną. My zapewniamy najwyższej klasy sprzęt, znakomitą obsługę techniczno–administracyjną, zaangażowanie, uśmiech i serdeczną atmosferę. Pragniemy również podkreślić, że przy okazji organizacji poczęstunku współpracujemy z najlepszymi restauratorami i firmami cateringowymi, oraz staramy się dostosować do Państwa wymogów i życzeń.

1. OFERTA WYKUPIENIA SPEKTAKLI
DUŻA SCENA – 356 miejsc (z możliwością 26 miejsc dostawianych). Istnieje możliwość wykupienia całej widowni (spektakl zamknięty) lub jej części (na niezajęte przez Państwa gości miejsca będą wtedy sprzedawane bilety w kasie BTD).
SCENA NA ZAPLECZU – 120 miejsc.
MAŁA SCENA – 75 miejsc.

2. OFERTA WYNAJĘCIA JEDNEJ Z TRZECH SCEN WRAZ Z OBSŁUGĄ TECHNICZNĄ
DUŻA SCENA – 356 miejsc (z możliwością 26 miejsc dostawianych) na widowni.
SCENA NA ZAPLECZU – 120 miejsc na widowni.
MAŁA SCENA – 75 miejsc.

Wszystkie trzy sceny są idealnym miejscem na zorganizowanie przez Państwa: konferencji, odczytu, gali okolicznościowej, uroczystości rocznicowej, sympozjum naukowego, pokazu mody, itp. My zapewniamy miejsce dostosowane wielkością do Państwa potrzeb oraz najwyższej klasy sprzęt (i jego obsługę) nagłośnieniowy i oświetleniowy. Oczywiście, także w przypadku powyższej opcji możecie Państwo ją wzbogacić na przykład o prowadzenie Państwa uroczystości przez aktora/kę BTD, poczęstunek (to my zorganizujemy catering) połączony z dyskusją w foyer Teatru, itp.

3. OFERTA WYNAJĘCIA INNYCH POWIERZCHNI TEATRU
Oprócz trzech scen Bałtycki Teatr Dramatyczny dysponuje innymi powierzchniami idealnymi do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń i uroczystości. Są to:
1. SALA LUSTRZANA
2. FOYER DOLNE
3. FOYER GÓRNE
I w tym przypadku możliwość wariantów jest ogromna. Możecie Państwo na przykład wynająć jedną z powyższych powierzchni i uzupełnić ów wynajem o obsługę nagłośnieniową i poczęstunek w postaci w postaci szwedzkiego stołu (to my zorganizujemy catering), itp. Dołożymy wszelkich starań, żeby dostosować się do każdej z Państwa propozycji . Wystarczy zadzwonić i przedyskutować z nami własny pomysł.

Zapraszamy do kontaktu:
Kierownik Działu Promocji i Sprzedaży
Włodzimierz Szymczyk kom. 509679319
tel. (centrala): 94 342 20 58

Menu
Wielkość czcionki
Kontrast