„Kup Pani / Pan fotel!”
Bałtycki Teatr Dramatyczny im. J. Słowackiego w Koszalinie to ponad 65 lat tradycji. Dysponujemy licznymi, skutecznymi narzędziami promocyjnymi i reklamowymi. Sponsorom – w zakresie adekwatnym do zaangażowania finansowego – zapewniamy obecność w kampaniach promocyjnych, a także podczas organizowanych przez nas wydarzeń. Proponujemy również ciekawe formy niestandardowej promocji, dostosowane do specyfiki i potrzeb naszego Partnera.
W oparciu o nasz profil działalności chcemy zaproponować Państwu poniższą ofertę, ale jesteśmy otwarci na dostosowanie jej do Państwa potrzeb. Wszystkie szczegóły współpracy ustalamy zawsze indywidualnie w oparciu o rozmowy z Państwem. Zakres współpracy będzie każdorazowo regulowała umowa partnerska.
Wykupienie miejsca reklamowego na fotelu teatralnym to innowacyjna forma reklamy, która wyróżni Państwa na tle innych firm. Jesteśmy jedyną instytucją w Koszalinie i jedną z nielicznych w Polsce, która oferuje tę formę reklamy.
W ramach oferty proponujemy:
1. Umieszczenie logotypu na fotelach teatralnych.
2. Zaproszenia na okaziciela na spektakle BTD i gościnne.
3. Umieszczenie logotypu na drukowanych materiałach promocyjnych (plakat A2, siatka wielkoformatowa, CTL, ulotka DL).
4. Umieszczenie logotypu na stronie internetowej BTD w zakładce Partnerzy.
5. Ekspozycję logotypu w formacie A3 na ścianie partnerów w holu Teatru.
6. Organizację akcji promocyjnych na terenie teatru.
7. Gwarancję wyłączności branży.
Szczegółowych informacji dotyczących proponowanych działań oraz pakietów promocyjnych i reklamowych udziela Biuro Promocji Bałtyckiego Teatru Dramatycznego im. J. Słowackiego w Koszalinie.
Osoba do kontaktu:
Rafał Wołyniak
Tel.: 506 007 846
e-mail: rafal.wolyniak@btd.koszalin.pl