Bałtycki Teatr Dramatyczny im. J. Słowackiego w Koszalinie daje niecodzienną i niepowtarzalną formę promocji.
Od grudnia 2010 istnieje możliwość zakupu fotela w teatrze. Każda osoba lub firma, która zakupi fotel wspomoże działalność BTD. Kupując fotel , inwestujemy w legitymację klubu przyjaciół BTD, nie wiedząc jeszcze, jak to się ma do poprawy kondycji artystycznej polskiego teatru.
Zwolennicy głębokich przeżyć mogą być jednak pewni, że siedząc w wykupionym przez siebie fotelu, na stałe zapiszą się złotymi zgłoskami jako mecenasi kultury. Fotel wykupuje się na jeden rok.

W zamian za zakup fotela teatr 
1. Fotel jest do dyspozycji właściciela na każde przedstawienie wystawiane w BTD bez dodatkowego zakupu biletu.
2. Umieszczenie logotypu sponsora na materiałach reklamowo- promocyjnych:
– repertuar A4/4-DL10tys sztuk ( co 2 miesiące , oddzielny na festiwal m-teatr)
– program A4/2 premiery 300szt- 7 premier w sezonie artystycznym
– plakaty A2 repertuarowych 500szt- ( co 2 miesiące, oddzielny na festiwal m-teatr)
– plakaty A2, 500szt reklamujące premierę. ( 7 premier w sezonie artystycznym)
– siatka reklamowa – 3 sztuki ( na fasadzie Ratusza (4,5/9,0)i na fasadzie teatru (2,7/6,0))
– plakaty typu Citylight (o wymiarze 1,81/1,22) w ilości 4 szt ( 2 -repertuar, 2 – premiera)
– banner reklamowe w ilości 2 szt. ( 2,02/2,96)- ul. Połczyńska
– umieszczenie logotypu na stronie internetowej teatru
3. Ustawienie 1 roll-up na terenie teatru

Bałtycki Teatr Dramatyczny im. J. Słowackiego w Koszalinie to ponad 60 lat tradycji i działalności. 60 lat działalności to dwa pokolenia wychowane razem z teatrem i przyzwyczajone do jego stałej obecności w kulturalnym krajobrazie Pomorza Środkowego. 60 lat to setki aktorów, reżyserów, scenografów, nowatorskich realizacji i przedstawień tradycyjnych. 60 lat to kilometry materiałów zamienionych w kostiumy, tony dekoracji, ponad 600 premier. 60 lat to widownia – entuzjastyczna i krytyczna, chwaląca i karcąca gotująca owacje na stojąco i bijąca zdawkowe brawa- lecz zawsze obecna, wierna, nasza. Dziś Bałtycki Teatr Dramatyczny jest największą i najbardziej dynamiczną instytucją kultury na Pomorzu Środkowym. Każdego roku uczestniczy z powodzeniem w ogólnopolskich festiwalach i przeglądach. W sezonie przedstawiamy publiczności cztery własne premiery oraz najciekawsze wydarzenia zaprzyjaźnionych z nami teatrów. W sezonie artystycznym 2013-2014 odbyło się 322 spektakli w siedzibie teatru , 164 spektakli po za nią, 7 nowych premierowych spektakli odwiedziło nas 32 675 widzów w siedzibie teatru, 25 229 po za nią . Pragniemy podkreślić fakt, że Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie, jako jeden z nielicznych w Polsce prowadzi niezwykle aktywną działalność objazdową, promującą zarówno w kraju, jak i poza jego granicami pozytywny wizerunek teatru, miasta i regionu. Bałtycki Teatr Dramatyczny jako największa instytucja kultury na Pomorzu Środkowym stara się zapewnić swoim widzom jak najszerszą ofertę programową. Obecny sezon artystyczny będzie obfitował w liczne przedsięwzięcia artystyczne i teatralne. Bałtycki Teatr Dramatyczny jako jedna z najważniejszych instytucji kulturalnych na Pomorzu Środkowym, powinna pozostać blisko mieszkańców, tak tego znamienitego regionu, jak również – ze względu na Morze Bałtyckie, stające się centrum europejskiego wypoczynku, blisko odwiedzających ten region gości. Teatr nasz jest instytucją żywotną, rozwijającą się w kierunku zaspakajania potrzeb wszystkich grup społecznych, tym samym identyfikowaną przez każdego na podstawie produktów segmentowanych. BTD współpracuje z innymi teatrami, dla obustronnych korzyści, – których wyznacznikiem powinna być zarówno idea współpracy, jak i ilość widzów. BTD w szczególny sposób dba o tradycję wystawiania sztuk teatralnych. Pozostaje w dialogu ze wszystkimi grupami społecznymi, co znajduje odzwierciedlenie w repertuarze.

BTD przez cały dotychczasowy okres działania posiada charakter autonomiczny. Wobec lokalnych środków twórczych pełni rolę konkurencji w ubieganiu się o zainteresowanie publiczności. Budując jednocześnie renomę w środowiskach ponad lokalnych zapraszając je do współtworzenia krajobrazu teatralnego. Mocne osadzenie repertuaru BTD w otaczającej nas rzeczywistości, jej problemach, konfliktach, oczekiwaniach wśród wielu grup społecznych, poprzez teksty dawne z ponadczasowym przekazem oraz sztuki współczesne, umiejscawia BTD wśród pożądanych i poprawnie finansowo funkcjonujących firm regionu. Ze względu na swój niepowtarzalny charakter jest placówką wyraziście obecną w mediach jako instytucja kulturotwórcza. Upowszechniając sztukę teatralną w mieście i regionie. Teatr wzbogaca kalendarz kulturalny kraju o własne projekty – Festiwal “m-teatr” koszalińskie konfrontacje młodych.

Menu
Wielkość czcionki
Kontrast