Szanowni Państwo
Nasze dzisiejsze święto, Międzynarodowy Dzień Teatru przypada w czasie trudnym dla nas wszystkich, pełnym niepokoju o teraźniejszość i przyszłość. My, ludzie Teatru wiemy jednak najlepiej, że nawet najgorsze chwile kiedyś przeminą. Oby jak najszybciej…
Dlatego już dzisiaj, z zamkniętego czasowo Teatru życzymy wszystkim Państwu wspaniałych spektakli, wzruszeń, uśmiechów, radości i przywołanych wspomnień…
Szczerze wierzymy, że już wkrótce wrócimy do Państwa z nową energią wypływającą z robienia tego co kochamy najbardziej – tworzenia spektakli dla Was, naszych widzów.
Wierzymy w to, o czym w 2017 roku mówiła znakomita francuska aktorka Isabelle Huppert, wierzymy w: „(…)przyjaźń między aktorami i widzami, w związek wszystkich, których łączy Teatr, tych którzy piszą, tłumaczą, oświetlają, ubierają, przygotowują dekoracje tych, którzy grają, którzy w nim pracują i tych którzy do niego przychodzą… Teatr nas broni i chroni. Głęboko wierzymy, że nas kocha… równie mocno, tak jak my go kochamy”.
Życząc Państwu zdrowia, optymizmu i nadziei zapraszamy do zapoznania się z treścią orędzia napisanego specjalnie z okazji dzisiejszego święta Teatru przez pakistańskiego dramatopisarza Shahida Nadeema (link poniżej).
Dyrekcja i pracownicy Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie
LINK: http://www.e-teatr.pl/pl/img/oredzie_2020.pdf
Menu
Wielkość czcionki
Kontrast