Partnerzy i Sponsorzy:

Organizatorem teatru jest
Miasto Koszalin.

Spektakle agencyjne

Alibi od zaraz
13 październiak 2018r. godz. 17:00, 20:00
od 100zł do 80zł

Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta
"Alibi od zaraz" jest tego niezbitym dowodem. Michel zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli 
wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony
wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla
niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy?
Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? W co uwierzy żona? Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt! 
Nawet sam autor!

 Jaskiniowcy
9 listopada 2018r. godz. 17:00. 20:00
od 60zł do 95zł

Ciepła, tropikalna, wyspa 150 tysięcy lat temu. Bajeczne krajobrazy niezmącone drapaczami chmur i antenami telefonii komórkowej. Świat dzikich zwierząt, czystej wody, pachnącego bujną roślinnością powietrza, wody o smaku wody. Ziemia bez cuchnących, asfaltowych, dróg, foliowych reklamówek, przetworzonej żywności, operacji plastycznych i Krzysztofa Ibisza. Raj. I nagle, bądź na drodze ewolucji (do wyboru), w tym idyllicznym świecie pojawia się człowiek...
"Jaskiniowcy"
to zdecydownie najbardziej wyczekiwana, tajemnicza i z całą pewnością najśmieszniejsza superprodukcja teatralna  w 2018 roku. Najnowszy spektakl Teatru Rębacz, autorstwa i reżyserii Marka Rębacza - autora takich hitów jak "Atrakcyjny pozna panią", "Dwie morgi utrapienia" oraz "Basia sama w domu". Serdecznie zapraszamy!
Scenariusz i reżyseria: Marek Rębacz
Produkcja i organizacja spektaklu: Piotr Rębacz oraz Katarzyna Rębacz
Czas trwania spektaklu: 95 minut (dwa akty 45min+50min, plus przerwa 10-15min)
Obsada: Andrzej Grabowski / Mirosław Zbrojewicz, Tomasz Ciachorowski / Dawid Czupryński. Lech Dyblik / Marek Rębacz, Sławomir Pacek, Marta Chodorowska / Aleksandra Nieśpielak, Katarzyna Grabowska / Dorota Szperlak , Tajemniczy Nieznajomy

Polowanie na łosia
24 listopada 2018r. godz. 17:00, 20:00
od 100zł do 90zł

Eliza i Konrad przygotowują uroczystą kolację dla rodziców dziewczyny. Zamierzają poinformować ich o swoich  zaręczynach. Jednak niespodziewanie zjawia się były terapeuta i kochanek dziewczyny. Wybucha gwałtowna  awantura, która kończy się próbą morderstwa. Niedoszły trup zostaje schowany w szafie, a rodzice już dzwonią do drzwi.. "POLOWANIE NA ŁOSIA" to czarna komedia; humor przeplata się z grozą, groteska z realizmem.  Spektakl jest zabawny, a przy tym mocno ironiczny. To obraz naszej niedojrzałości, niezdecydowania i problemów z uczuciami. "POLOWANIE NA ŁOSIA" to współczesna komedia - nie dość, że czarna to jeszcze  romantyczna. Niejednoznaczna, niebanalna, słodko - gorzka, znakomita!

Klimakterium ... i już.
8 grudnia  2018r. godz. 17:00
od 85zł do 90zł

Cztery wspaniałe aktorki, cztery ?tygrysice w menopauzie? opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się ?babskim spotkaniem? pełnym humoru ? najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!

Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił. A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez wołając ?to o mnie!?, ?mnie się trafiło to samo!? i postanowiła zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach, z rodzimymi problemami dnia codziennego i naszymi ulubionymi szlagierami.