Partnerzy i Sponsorzy:

Organizatorem teatru jest
Miasto Koszalin.

Spektakl
Reżyseria:Katarzyna Raduszyńska Premiera:2011-06-18
Autor:Katarzyna Raduszyńska i Łukasz Molski
Dramaturgia-Łukasz Molski
Obsada:Małgorzata Wiercioch, Aleksandra Padzikowska, Beata Niedziela (gościnnie), Halina Chmielarz (gościnnie) Scenografia:Paweł Walicki
Muzyka:Dominik Strycharski
Kostiumy:Paweł Walicki
Inspicjent-Hanna Student
Choreografia:Aleksandra Borys
Przekład:
zobacz zapowiedź na:

Cudowne morderczynie

Cudowne morderczynie połączyła niespodzianka, o jakiej nawet nie marzyły. Dziękują za nią. Dziękują za to, co się stało, bo to było ogromne, odważne, mocne, uwalniające i świadome. Bo to jest Girrrl Power! Pokonują własny lęk, ograniczenia, przesądy. Są wielkie, wspaniałe, cudowne.Już się nie zatrzymają, już się nie złamią, będą już zawsze tylko sobą!

Pięć lat minęło od niespodzianki, która odmieniła życie kilku kobiet. Tamtego dnia zrozumiały, że już nic będzie jak dawniej. Dziś świętują, aby kolejny raz uczcić zmianę, jaka się w nich dokonała. Dziś przywołują energię, która pozwoliła zmienić ich życie - Girrrl Power!

To niesamowite święto prawdziwej kobiecej siły. Dziś wszystko jest możliwe, cudowny wieczór. Cudowne urodziny jednej z nich. Wszyscy jesteście zaproszeni. Możecie przyjść do nich, żeby dobrze się bawić. Siądźcie wygodnie, spójrzcie, jak się bawią, jak śpiewają i tańczą.

Posłuchajcie o czym mówią. Zapraszają do siebie. Cudowne morderczynie.