Partnerzy i Sponsorzy:

Organizatorem teatru jest
Miasto Koszalin.

Spektakl
Reżyseria:Jerzy Bończak Premiera:2010-09-18
Autor:Dave Freeman, John Chapman
Obsada:Harriet- Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Anna- Dominika Mrozowska, Magda- Katarzyna Ulicka- Pyda, Mildred- Małgorzata Wiercioch, Ryszard- Jerzy Bończak ( gościnnie)/Zdzisław Derebecki, Gordon- Artur Czerwiński, Alek- Wojciech RogowskiScenografia:Klaudia Solarz
Muzyka:Oprawa muzyczna- Małgorzata Małaszko
Kostiumy:Ewa BorowikChoreografia:
Przekład:Elżbieta Woźniak
zobacz zapowiedź na:

Prywatna klinika

"Prywatna Klinika" to zabawna historia pewnej młodej kobiety, która jest na utrzymaniu dwóch kochanków. Ci oczywiście nic o sobie nie wiedzą, a Harriet robi wszystko, by tak pozostało. Sytuacja jednak nieoczekiwanie się komplikuje i któregoś wieczora w jej mieszkaniu znajdują się nie tylko obaj panowie, ale także ich żony oraz zaprzyjaźnione, chwilowo skłócone małżeństwo.
To dość nieprawdopodobne, ale tajemnicę udaje się zachować. "Prywatna Klinika" to angielska komedia w reżyserii Jerzego Bończaka, który zaprosił do współpracy przy tworzeniu tego spektaklu rodzimych aktorów BTD w Koszalinie. Sztuka obfituje w zabawne sytuacje, niezwykłe zwroty akcji, dowcipny język, kilka gagów - czyli we wszystko to, co dobra farsa mieć powinna i co ułatwia osiągnięcie scenicznego sukcesu. Spektakl jest zwariowaną sztuką, pełną galopujących gagów, wpadek, pomyłek i komicznych szaleństw.