Partnerzy i Sponsorzy:

Organizatorem teatru jest
Miasto Koszalin.

m-teatr

JURY FESTIWALU 9. KKM "m-teatr" 2018

ANETA KYZIOŁ - ukończyła studia na kierunku Wiedza o Teatrze w Akademii Teatralnej w Warszawie i podyplomowe dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w branżowej prasie teatralnej - w miesięcznikach "Teatr" i "Scena". Od 2004 r. w redakcji "Polityki", w dziale kultura, zajmuje się teatrem i kulturą młodych.

ŁUKASZ DREWNIAK - krytyk teatralny, redaktor, moderator, selekcjoner i konsultant. Ekspert od współczesnego teatru litewskiego. Wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie. Założyciel i pierwszy redaktor naczelny Gazety Teatralnej "Didaskalia". Redaktor książek "Dziennik podróży z Kantorem" Wacława i Lesława Janickich oraz biografii Izabelli Cywińskiej "Dziewczyna z Kamienia". Dyrektor artystyczny Krakowskich Reminiscencji Teatralnych w latach 2002-2005. Wieloletni recenzent teatralny "Tygodnika Powszechnego" (1995-2005), "Przekroju" (1999-2012), "Dziennika. Gazety prawnej" (2005-2010). Współpracował z TVP Kultura od samego początku istnienia stacji jako redaktor i prezenter. Obecnie współtworzy program impresaryjny lubelskiego Teatru Starego i od pięciu lat prowadzi na tej scenie cykl debat "Bitwa o kulturę".

ZDZISŁAW DEREBECKI - aktor, reżyser, dyrektor Bałtyckiego Teatru Dramatycznego im. J. Słowackiego w Koszalinie. Jest absolwentem PWST im. A. Zelwerowicza w Warszawie.
Aktor Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w latach 1982-1991 oraz od 2004 r. do dziś. Dyrektor Bałtyckiego Teatru Dramatycznego od 2007r.

JURY "MŁODZI OCENIAJĄ MŁODYCH" FESTIWALU 9. KKM "m-teatr" 2018

Nagrodę "Młodzi oceniają młodych" dla najlepszego reżysera Festiwalu przyznaje jury, w skład którego wchodzi sześcioro przedstawicieli koszalińskich Liceów Ogólnokształcących.
Lista jurorów nagrody "Młodzi oceniają młodych":

1. Agata Starkowska - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois w Koszalinie

2. Sandra Szymkowicz - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois w Koszalinie

3. Maria Dziobek - II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie

4. Natalia Tarnogrodzka - II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie

5. Dominik Siehień - Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema w Koszalinie. V Liceum Ogólnokształcące

6. Michał Bosak - Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema w Koszalinie. V Liceum Ogólnokształcące

Serwis używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję