Zapraszamy na warsztaty aktorskie dla młodzieży w wieku 13-19 lat!

Tygodniowe warsztaty aktorskie “Lato w teatrze” będą doskonałym wstępem do przygotowania się do egzaminów wstępnych do szkół aktorskich. Uczestnicy poznają podstawy pracy aktorskiej, emisji głosu, pracy z ciałem i wiele innych zagadnień.
Warsztaty odbywają się w dwóch turnusach w terminach: 12-16.07 oraz 19-23.07 w godz. 9:30 – 13:30.
Instruktorami warsztatów są aktorzy BtD – Adrianna Jendroszek i Wojciech Kowalski.
Koszt warsztatów: 20 zł
Ilość miejsc jest ograniczona.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, w którym znajdują się wszystkie informacje dotyczące prawidłowego zgłoszenia.
REGULAMIN
1. Warsztaty teatralne skierowane są do młodzieży w wieku 13-19 lat mieszkającej w Koszalinie.
2. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest:
a) dokonanie opłaty za udział w warsztatach w wysokości 20 zł za turnus. Opłaty należy dokonać online na stronie – odnośnik do płatności znajduje się na dole strony.
b) pobranie karty zgłoszeniowej dostępnej na www.btd.koszalin.pl, wypełnienie i dostarczenie dwóch pierwszych stron zgłoszenia na portiernię teatru w terminie 2 dni roboczych od wpłaty. Portiernia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-16:00.
c) otrzymanie powiadomienia e-mail o zakwalifikowaniu dziecka na warsztaty.
3. O zakwalifikowaniu do udziału w warsztatach decyduje kolejność wpłat, terminowe dostarczenie zgłoszenia i spełnienie wymogów zawartych w pkt. 1 Regulaminu.
4. Rodzic, którego dziecko będzie uczestniczyć w warsztatach, zobowiązany jest codziennie wypełnić i przekazać dziecku OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA DZIECKA, które jest częścią karty zgłoszeniowej (5 egzemplarzy na stronach 3-5 zgłoszenia). Jeśli dziecko nie będzie posiadało przy sobie oświadczenia, nie zostanie wpuszczone na zajęcia.
5. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 9:30 – prosimy o punktualne przybycie. Zbiórka przy wejściu służbowym teatru od strony Archiwum Państwowego ul. M. Skłodowskiej-Curie.
6. Na terenie teatru istnieje konieczność noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk.
Menu
Wielkość czcionki
Kontrast